Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
ANGORA HALI’NIN YENİ MODELLERİ BEKLENTİLERİ YÜKSELTTİ

Marmara Bölgesi'nde pazarlama adına yeni bir yapılanmaya giden ve bu bölgede kendi ürününü kendi pazarlamaya başlayan Angora Halı, İstanbul Ataköy Sheraton Otel'de düzenlenen bir geceyle yeni modellerini de bayilerin beğenisine sundu.

Düzenlenen gecede bayiler, keyifli bir gece geçirmenin yanı sıra, Angora Halı’nın birbirinden şık ve farklı 2011 modelleriyle tanıştı.

Angora Halı’nın yeni ürünlerini gördükten sonra, 2011 yılına dair beklentileri yükselen bayiler, gecenin devamında Altın Kızlar Grubu’nun Türk Sanat müziği dinletisi ve Mustafa Keser’in şarkılarıyla yorgunluklarını attılar.

Angora’nın yeni ürünleri, geleneksel motifleri modern tasarımlar ve farklı renklerle birleştirip özgün bir yorum sunuyor.

Halı modasında beklentilerin üstüne çıkan bu yeni modeller, halıya dair algıları ve beklentileri bir üst basamağa taşıyor.

Gecede yaptığı konuşmayla, bayilerine teşekkür eden Ersoy Şiveydinli, konuşmasının devamında şunları söyledi, “Sadece kazanan değil, kazandıran da bir firma olmak istiyoruz. Sizleri, bayi olarak değil, uzun süreli birer yol arkadaşı olarak görüyoruz.

Kopyalan değil, trend yaratan bir firmayız ve sizden aldığımız verilerle bunu, daha da ileri noktalara taşıyacağız.

Sizden aldığımız destekle çok daha ileri düzeylere gidebileceğimize inanıyoruz. Bir halının ne kadar değerli olduğunu ve bir halı yaratmanın ne kadar önemli olduğunu artık çok iyi biliyoruz.”

Geceye katılan bayilerden, Angora Halı Düzce Bayisi Şengürler Halı’nın sahibi Ziya Şengür, gördüğü yeni modellerden çok etkilendiğini belirtti ve “Angora, bizim için yenilikleri kovalayan bir firma, daima önceden yol alıyor” dedi.

Keşan Bayisi Şekeroğlu Ticaret’in sahibi Bayram Şeker ise, “Angora Halı’yı, 1 yıl önce tanıdım. Tanıdığım kadarıyla teknolojiyi ve piyasayı çok iyi değerlendiriyor.

Modelleri, kalitesi ve hizmetiyle örnek bir firma. Bugün de, bizi şaşırtan desenlerle, fiyatlarla ve kaliteyle karşılaştık. Sanırım bu başta Angora Halı’nın sonra da bizim satışlarımıza bir ilmek daha kazandıracak. Angora Halı’ya başarılar diliyorum.” dedi.

1996 yılında kurulan ve 5 yıl önce halı satmaya başlayan İstanbul Gaziosmanpaşa Bayisi Serkan Ata, Angora Halı’nın yeni modelleriyle sektöre dair umutlarının yükseldiğini belirtti ve “Bu gece gördüğümüz yeni ürünler çok güzel, Angora Halı her zamanki gibi yine, yenilikleri ilk önce yapmış.” dedi.

10 yıllık bir firma olan ve 4 yıl önce halı satmaya başlayan Ümraniye Bayisi Koza Halı, Angora Halı’yla yeni çalışmaya başlayan bir firma. Angora Halı’yı seçerek aldıkları kararın doğruluğunu, yeni ürünlerle tanışınca bir kez daha anladıklarını söyleyen İbrahim Şahin, “Angora Halı, yenilikçi bir marka, pazara çok sağlam girdiğini düşünüyorum.” dedi.

Ticaret hayatında 35 yıla yakın zamandır faaliyet gösteren ve 20 yıla yakın zamandır da, halı satan Gebze Bayisi Babacanlar Ticaret’ten Osman Babacan, Angora Halı’nın yeni bir yapılaşma içine girmesinin etkileyici sonuçlarının altını çizdi ve “Bu yeni modellerin daha üst seviyede satılacağını düşünüyorum.

Son derece başarılı bir çalışma olmuş, halı müşterisi ne istiyorsa, bu koleksiyonda bulabilir. 2010 senesi geçmiş yıllara göre daha iyi geçti, 2011 yılında ise, bunun daha da üst seviyelere çıkacağını düşünüyorum.” dedi.

Tüm bayileri bir araya getiren gecede, Angora Halı’nın yeni modelleri sadece, estetiği, yeniliği ve kaliteyi değil, 2011 yılına ait yükselen umutları da bayilere sundu.

12.01.2011
Bu haber 22654 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar